Zmieniamy się dla Ciebie

Zmieniamy się dla Ciebie

Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki. Pięć wieków później zaczął być używany przemyśle elektronicznym, pozostając praktycznie niezmienionym. Spopularyzował się w latach 60. XX w. wraz z publikacją arkuszy Letrasetu, zawierających fragmenty Lorem Ipsum, a ostatnio z zawierającym różne wersje Lorem Ipsum oprogramowaniem przeznaczonym do realizacji druków na komputerach osobistych, jak Aldus PageMaker (więcej…)

Potwierdzenie subskrypcji

Potwierdzenie subskrypcji

[wysija_page]

Potwierdzenie subskrypcji

Potwierdzenie subskrypcji

[wysija_page]

Technologie:

Program Regionalny - Narodowa Strategia Spójności
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa

Agencja reklamowa Trzy Słowa oferuje szeroki zakres usług związanych z drukiem UV, projektowaniem oraz wykonywaniem różnego rodzaju reklam wizualnych. Naszym priorytetem jest przede wszystkim osiągnięcie jak najlepszych efektów, zgodnych z oczekiwaniami naszych klientów. Posiadamy własny, nowoczesny park maszynowy, dzięki czemu nasza drukarnia wielkoformatowa jest w stanie zagwarantować najlepszy stosunek ceny do jakości usług. Pozwala to także na skrócenie do minimum czasu realizacji zleceń. Ponadto nasza firma dysponuje własnym podnośnikiem koszowym, umożliwiającym montaż reklam.

Informujemy, że wszystkie elementy graficzne, treści, filmy, kody źródłowe itp. znajdujące się na stronie WWW.TRZYSLOWA.PL są chronione przez polskie prawo autorskie, a także przez prawo własności intelektualnej. Wszelkie prawa do serwisu oraz wszystkich elementów posiada firma Trzy Słowa. Zabronione są wszystkie czynności związane z kopiowaniem zawartości strony WWW.TRZYSLOWA.PL jak i ich modyfikowaniem, reprodukowaniem, pobieraniem czy dystrybuowaniem bez zgody właściciela.
Facebook