1

JAKOŚĆ DO CENY

Wysoka jakość zastosowanych surowców gwarantuje trwałość i estetyczny wygląd. Biorąc pod uwagę wszystkie koszty produkcji i montażu to świetna alternatywa dla reklam oświetlanych z zewnątrz np. lampami halogenowymi. Gotowy produkt można zamówić już od 450 zł za metr kwadratowy. 

2

CZAS REALIZACJI

Maksymalny czas realizacji zamówienia na reklamę świetlną w postaci kasetonu to siedem dni roboczych, ale często wykonujemy takie zlecenia w ciągu 48 godzin.

3

OPCJE DO WYBORU

Oświetlenie LED lub świetlówkami, lico z pleksi, winylu lub poliwęglanu. Wiele opcji dla maksymalnej satysfakcji.

4

PRODUKT UNIWERSALNY

Do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz. Na bazie kasetonu możemy tworzyć: menuboardy, pylony, cenniki i wiele innych. Ogranicza nas tylko wyobraźniaKasetony to reklama świetlna w najpopularniejszej formie. Podświetlenie od spodu powoduje równomierną widoczność całej prezentowanej grafiki. Światło daje efekt większej głębi barw. Korpus z profili aluminiowych gwarantuje trwałość. Istnieje możliwość opcjonalnego doboru rodzaju oświetlenia oraz techniki wykonania lica.

Do podświetlenia prezenterów wykorzystywane są energooszczędne moduły LED, dzięki czemu ich eksploatacja jest niezwykle tania.