1

CO TO JEST DIBOND?

To materiał warstwowy, kompozycja aluminium i tworzywa sztucznego. Mała waga i wysoka trwałość i łatwość obróbki frezarką CNC czyni ten materiał doskonałym surowcem do produkcji reklam

2

JAK TO ŚWIECI?

Poprzez wyfrezowanie konkretnych znaków w płycie dibondu i uzupełnienie ich materiałem przepuszczającym światło uzyskujemy efekt podświetlenia tylko żądanych kształtów. Dla lepszego efektu i obniżenia kosztów eksploatacji stosujemy atestowane moduły LED.

3

CZY EKSKLUZYWNE OZNACZA DROGIE?

Nie. Mimo wielce prestiżowego wyglądu i najwyższej jakości zastosowanych materiałów ceny rozpoczynają się już od 1200 złotych za metr kwadratowy

4

TWÓJ PRESTIŻ

Zapoznaj się z przykładowymi realizacjami w naszym portfolio i zobacz jak wiele może zyskać Twoja firma na dbałości o prestiżowy wizerunek.

Nasze przykładowe realizacje:

Portfolio-Ispot
Ispot
Portfolio-Karoline
Karoline
Portfolio-Noodle w Pudle
Noodle w Pudle
Portfolio-Be Inspired
Be Inspired
Zobacz nasze pełne Portfolio

Ekskluzywna forma reklamy świetlnej. Efekt, który możemy uzyskać to tło nie przepuszczające światła. Podświetlone zostają tylko te elementy, które chcemy wyeksponować. Świetne rozwiązanie dla butików w galeriach handlowych, ale również dla salonów urody i innych działalności gdzie liczy się prestiż.