Podnośnik koszowy zdjęcie

UWAGA!
Posiadamy własny
podnośnik koszowy
przystosowany do
montażu reklam.

Max wysokość robocza: 18,5m
Obrót kosza: 360 stopni
Nośność kosza: 200kg
Najniższa cena dla pośredników!1

BOGATY PARK MASZYN I NARZĘDZI

Dla wygody klienta oferujemy szerokie spektrum dostępnych opcji montażu reklam. Dysponujemy własnym podnośnikiem koszowym o wysokości roboczej 18,5m, co uniezależnia nas od firm wynajmujących tego typu sprzęt i tym samym zmniejsza koszty montażu. Korzystamy z narzędzi i elektronarzędzi wiodących marek światowych, aby skrócić czas montażu i zwiększyć niezawodność. 

2

GWARANCJA I BEZPIECZEŃSTWO

Profesjonalny montaż reklamy to gwarancja jakości udzielana indywidualnie na każdy z jego elementów. Korzystamy wyłącznie z atestowanych materiałów montażowych co wydłuża okres gwarancji i zwiększa bezpieczeństwo.

3

ALPINISTYKA

Wykonujemy również montaże alpinistyczne, z użyciem sprzętu wspinaczkowego . Wyszkolenie i umiejętności naszej ekipy pozwalają na montaż wszystkiego i wszędzie, a dobrze wykonany montaż zwiększa estetykę i siłę przekazu produktu reklamowego :)

4

CENA

Nie aspirujemy do tytułu ” NAJTAŃSZY MONTAŻ REKLAM”. Cena jest adekwatna do jakości usługi i wartości użytych materiałów. Jednak ze względu na kompleksowość usług w zakresie montażu reklam nasza oferta cenowa jest atrakcyjna. 

Nasze przykładowe realizacje:


Dodatkowe informacje:

Dodatkowe informacje:

    Profesjonalny montaż reklamy to zwieńczenie dobrze wykonanej usługi reklamowej. Nawet najlepiej wykonana reklama traci urok jeśli jest zamontowana niedbale lub niefachowo. To oczywiście tylko część argumentacji przemawiającej na korzyść profesjonalnego montażu reklam… Ważniejsze jest bezpieczeństwo. Źle zamontowana reklama stanowi zagrożenie dla zdrowia a nawet życia.