1

Mało waży i "oddycha"

Ze względu na perforowaną strukturę, siatki mesh są około 30% lżejsze niż standardowe banery reklamowe. Dodatkowym atutem jest przepuszczalność wiatru, co  ogranicza jego parcie na powierzchnię siatki.

2

Rozmiary XXL

Mniejsza waga i perforacja przepuszczająca wiatr pozwala na wykonywanie reklam o wielkich gabarytach. Dzięki tej technice nie jest problemem zakrycie całej elewacji budynku.

3

Bezpieczeństwo

Podobnie jak inne tkaniny winylowe, również siatki mesh występują w formie niepalnej i posiadają europejski certyfikat B1. Jest to szczególnie istotne przy montażach siatek o znacznych gabarytach na budynkach lub w miejscach zagrożonych pożarem.

4

Jakość wydruku

Mimo perforacji całej powierzchni siatki, dzięki właściwemu ustawieniu profili druku uzyskujemy wysokie nasycenie barw na wydruku. 
Chcę zamówić projekt graficzny w Trzech Słowach

Dzięki własnemu studiu graficznemu wykonujemy projekty graficzne pod wszystkie nasze oferowane usługi. Poniżej wyszczególniliśmy najważniejsze elementy:

1

Ile kosztuje projekt?

Ceny przygotowania projektu wahają się od 0 do 100 zł netto. Cena zależy od ilości pracy naszych grafików
2

Od czego zacząć?

Najważniejszą rzeczą jaką trzeba najpierw przygotować to treść do reklamy. Ogólnie przyjęta zasada, im krócej tym lepiej:)
3

Co dalej?

Wyślij do nas mailowo lub odwiedź w naszej siedzibie, abyśmy ustalili wszystkie szczegóły dotyczące grafiki. My znając Twoje potrzeby określimy całkowite koszty przygotowania projektu.
4

Ile to trwa?

Pierwszą propozycję przygotowujemy w ciągu 1-2 dni roboczych. Jeśli potrzebne są korekty grafiki zazwyczaj w ciągu kolejnych 2 dni roboczych udaje nam się osiągnąć efekt finalny.