1

JAKI MATERIAŁ?

Tablice wykonujemy przede wszystkim z PCV. Dostępny w różnych grubościach 3mm, 5mm, 8mm, 10mm i w dodatku stosunkowo jeden z tańszych materiałów. W zależności od potrzeb wykonujemy również na materiałach typu dibond, plexi (również z wydrukiem od strony wewnętrznej), KAPPA i inne.

2

DOWOLNY KSZTAŁT

Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie wykonać grafikę przestrzenną w dowolnym kształcie np. logo firmowe. Wyślij do nas zapytanie, a my zaproponujemy odpowiedni materiał na tablicę.

3

CENA

Cena tablicy reklamowej czy szyldu zależy od wyboru materiału oraz rozmiaru i ilości. Ceny zaczynają się od 20 zł netto za tabliczkę.

4

TERMIN

Tablice reklamowe czy szyldy wykonujemy zazwyczaj w terminie 2-3 dni robocze. Wyślij do nas zapytanie dostaniesz wtedy gwarancję terminu.

Wykonywane przez nas tablice reklamowe oraz szyldy charakteryzują się doskonałą jakością oraz trwałością. Dysponując nowoczesnym parkiem maszynowym jesteśmy w stanie zaoferować niskie koszty produkcji oraz krótkie terminy realizacji zamówień na tablice i szyldy o dowolnych kształtach, tworzone z wykorzystaniem różnorodnych materiałów, takich jak PCV, dibond, plexi czy KAPPA. Wszystkie realizowane przez nas projekty są więc przygotowywane i wykonywane z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdego klienta, co gwarantuje w pełni satysfakcjonujące efekty.