1

PARK MASZYN

Wydruki wielkoformatowe realizujemy w technologiach: lateksowej, ekosolwentowej oraz solwentowej. Dzięki temu realizujemy wydruki na wszystkich popularnych materiałach w najlepszych jakościach.

2

GWARANCJA

Jesteśmy pewni swoich produktów dlatego też na każdy z nich otrzymasz GWARANCJĘ – od 1 do 5 LAT!

3

TERMINY

Standardowo czas wykonania wydruku wielkoformatowego to 2-3 dni robocze w zależności od materiału.

Potrzebujesz realizacji druku w ekspresowym czasie? Spytaj nas, może uda nam się Ci pomóc!

4

WYSOKA JAKOŚĆ

Naszą misją jest jakość naszych produktów i usług. Zamawiając u nas wydruki masz gwarancję, że otrzymasz wydruki wielkoformatowe wykonane z najwyższą starannością.

Materiały na jakich wykonujemy wydruki wielkoformatowe:

Materiały banerowe Folie Do podświetleń Materiały do rollupów etc. Papiery Fototapety
Baner wzmocniony
Baner odblaskowy
Baner dwustronny
Siatka Mesh
Folia zwykła
Folia z szarym spodem
Folia OWV (perforowana na szyby)
Folia bezbarwna
Folia samochodowa
Folia mrożona
Folia srebrna, złota, kolorowa
Folia adhezyjna (bez kleju)
Folia termotransferowa
Folia do podświetleń
Citylight
Baner do podświetleń
Backlit
Folia do podświetleń
Baner Ferrari
PET elastyczny
Papier 130g
Papier 200g
Fototapeta papierowa
Fototapeta wodna
Fototapeta z klejem
Canvas naturalny

Park maszynowy do wydruków wielkoformatOWych:

Posiadamy blisko 20 maszyn produkcyjnych i cały czas dążymy, aby poszerzać, modernizować nasz park maszynowy. Poniżej nasze drukarki i technologie jakimi posługujemy się każdego dnia:

     

Wydruki wielkoformatowe w technologi lateksowej to gwarancja najwyższej jakości, nasyconych kolorów, a także spełnienie norm ekologicznych i zdrowotnych wymaganych przez Unię Europejską.

 

Zastosowanie:

– na wszystkie podłoża, gdzie wymagana jest wysoka jakość druku

– folie samochodowe

– fototapety

– obrazy na płótnie

– materiały do podświetleń

Druk wielkoformatowy w technologi  solwentowej to idealne rozwiązanie w produkcji banerów i siatek wielkoformatowych. Dzięki oryginalnym tuszom gwarantujemy długą żywotność kolorów i bez dodatkowych opłat udzielamy 2 letniej gwarancji na banery i siatki mesh.

 

Zastosowanie:

– banery reklamowe Outdoor

– siatki mesh

Wydruki wielkoformatowe ekosolwentowe to najpopularniejsza technologia jaką używa się w Polsce i na świecie. Znacznie wyższa jakość druku w porównaniu do technologii solwentowej, ale za to mniejsza odporność na promieniowanie UV. Wprowadziliśmy specjalne tusze oraz wdrożyliśmy unikatowe profile kolorystyczne dzięki czemu nasze wydruki są wysokiej jakości, a kolory niemalże dorównują naszej technologii lateksowej.

 

Zastosowanie:

– folie samoprzylepne

– folie adhezyjne

– papiery

– banery dwustronneDodatkowe informacje:

    Druk wielkoformatowy jest jedną z szerokiej gamy oferowanych przez nas usług . Wykonujemy prace na podstawie projektów powierzonych przez klienta, ale oferujemy również usługi w zakresie opracowania projektu i przygotowania do druku.  Dla zapewnienia klientom maksimum satysfakcji z wykonanej reklamy oferujemy druk na większości dostępnych materiałów: wydruki wielkoformatowe dla banerów reklamowych, siatek mesh, folii monomerycznych, folii wylewanych, folii OWV, materiałów do podświetleń oraz innych niestandardowych podłoży.

    Wszystkie wykorzystywane przez nas materiały posiadają stosowne certyfikaty jakości.  Wykonujemy wydruki z użyciem twardego solventu, mild-solventu i rewelacyjnego LATEXU.

    Naszym największym atutem jest rzetelne podejście do każdego zlecenia, a co za tym idzie wywiązanie się z zamówienia w stopniu satysfakcjonującym klienta i zawsze zgodnie z ustalonym terminem. Wciąż dążymy do rozbudowy parku maszyn, aby zawsze móc zaspokoić oczekiwania klientów.

    Nasza firma ze względu na doskonałe relacje z klientami indywidualnymi oraz pośrednikami cieszy się dobrą opinią na rynku usług reklamowych, czego dowodem są realizacje zleceń w całym kraju .